Paper 2

Generated: Mon Dec 2 15:03:04 2002

overview

2 - Titleİnternet'in Mimarlık ve Tasarımda Kullanımı
AuthorsSalih Ofluoğlu, Mimar Sinan Üniversitesi, Enformatik Bölümü
PC MemberNo
Contact personSalih Ofluoğlu, ofluoglu@msu.edu.tr , 0212 252 1600 (dahili:362)
Main Fields
Other Main Fieldsİnternetin mesleki kullanımı
Abstract + Keywordsİnternet diğer alanlarda olduğu gibi mimarlık, iç mimarlık, şehir ve bölge planlama, endüstri ürünleri tasarımı, güzel sanatlar ve diğer tasarım faaliyetleri içeren dallar için de de büyük önem taşımaktadır. İnternet sayesinde çok farklı bölgelerde bulunan tasarımcılar uzaklık ve zaman farklarına rağmen birlikte çalışabilmekte, daha geniş pazarlara hizmetlerini ulaştırabilmekte ve meslekleri ile ilgili dünyada olup bitenden haberdar olabilmektedir. Bu makalede İnternetin tasarım faaliyetleri ile uğraşan firmalar için sunduğu olanaklardan üçü A-Haberleşme ve işbirliği, B-Pazarlama ve satış ve C-Araştırma yapma ve bilgi elde edimi konuları incelenmektedir.
RemarksAbstract'ı 2. kez yolluyorum. Geçen sefer 2. adımda kullanılmak üzere bana gelen kullanıcı adı ve şifreyi girdiğimde her nedense kabul etmedi. Bu sorunu verilen e-mail adresine iletmeme rağmen cevap alamadım. Son bir kez daha şansımı deniyorum.

overview

CyberChair Author: Richard van de Stadt  ( Borbala Online Conference Services ) Development supported by TRESE Copyright © by University of Twente