Aktif Katılım

Konferansa bildiri sunabilir, Panel, çalışma Grubu ve Eğitim semineri önerebilirsiniz. Bunlar için son başvuru tarihi 1 Ekim 2005'dir.

Aktif Katılım kaydı için Cyberchair yazılımını kullanıyoruz.

Tüm başvurular webten yapılmak zorundadır.

Webteki form bildiri/makale sunmak için tasarlanmıştır. Panel, Çalışma Grubu ve Egitim semineri önerenlerde aynı formu kullanacaktır. Sadece Notlar/Remark kısmında önerinin Panel, Çalışma Grubu veya Egitim Semineri oldugu belirtilmelidir.

Webten Aktif Katılım Sistemi : Cyberchair

Başvurular 2 aşamada yapılacaktır. İlk aşamada önerinin Başlıgı, öneri sahipleri ve Bağlantı kişisinin tüm iletişim bilgileri istenmektedir. Bağlantı kişisi tüm öneri ekibini Konferans yönetimine karşı temsil etmektedir. İlk başvuruda ascii olarak özet istenmektedir. Başvuru sorunsuz yapılınca yazılım bunu doğruluyacak, bir kopyasını saklayacak, ve bağlantı kişisine bir kullanıcı adı ve şifre gönderecektir.

İkinci aşamada, bildiri tam metni webten yüklenecektir. Gönderilen kullanıcı adı ve şifre kullanılacaktır. PDF, PS, RichText, dvi doc ve sxw formatlarından birinde tam metin yüklenmelidir. Egitim semineri vs için gerekli metinler bu aşamada yüklenebilir. Bildiriler A4 kağıdının (210mm x 297mm / bir yüzüne 5mm aralıklı iki sütun halinde yazılmalı ve kağıdın dört yanında 25 mm boşluk bırakılmalıdır. Bildiri adı, bildiri konusu, yazar adları, yazarların çalıştıkları kurum ve adresleri ve varsa e-posta adresleri bildiri başlığında yer almalıdır. Bildiri adı 14, bölüm başlıkları 12 ve metin 10 punto kullanılarak Times New Roman yazı biçiminde olmalıdır. Bildirilerde, en az 50 en çok 200 kelimeden oluşan Türkçe ve İngilizce özet ile tercihan anahtar kelimeler listesi bulunmalıdır. Bildiriler, (başlık, yazarlar, özet, metin, şekiller, çizelgeler ve kaynaklar dahil) 8 sayfadan fazla olmamalıdır. Bir ornek bildiri pdf | doc formatında.

Şayet webteki aktif katılım sisteminde çözemediginiz problem olursa bilgi at inet-tr.org.tr adresine yazınız!

Webten Aktif Katilim Sistemi : Cyberchair


 

 
bilgiinet-tr.org.tr
 
KONFERANS KAYIT | AKTİF KATILIM | Ç.S.S | KONULAR | SPONSORLAR | LOGO | BANNER
 

 
Tasarım:
KEY İnternet Hizmetleri